خانه / مقالات ویژه / ۸ راز تفاوت افراد موفق و ثروتمند با دیگران !

۸ راز تفاوت افراد موفق و ثروتمند با دیگران !

۸ راز تفاوت افراد موفق و ثروتمند با دیگران !

8 راز افراد موفق

انسان‌های موفق برعکس مردم عادی فکر میکنند. طرز سخن گفتن، تفکر و برخورد آنان با موقعیت‌ها، چالش‌ها و مشکلات فرق دارد.

در زر این موارد را بررسی میکنیم .

ویژگی های افراد موفق

۱ – باور اینکه من میتوانم

بعضی از افراد عادی همیشه میگویند نمیشه نمیتونیم این از عهده ما بر نمیاد و ….. اما افراد موفق همیشه میگویند من میتونم . از پسش بر میام . مشکلی نیست انجامش میدم و همین دیدگاه باعث میشه که انرژیشون چند برابر بشه و بتونن کاری رو انجام بدن .

۲ – باوراینکه من میتوانم راهی پیدا کنم

گاهی اوقات اونجوری که ما فکر میکنیم اتفاق نمیفته و مشکلات بدون هیچ گونه برنامه ریزی پیش میاد افراد موفق همیشه برای مشکلات راه حل مناسب پیدا میکنند و کم نمیارند اما افراد عادی با دیدن اولین مشکل جا میزنند .

۳ – تمرکز روی فرصت ها

افراد موفق فقط روی فرصت ها تمرکزمیکنند آنها حتی از مشکلات و مصیبت های پیش آمده موقعیت میسازند و آن را به فرصت تبدیل میکنند . اما افراد عادی نه تنها این کار را نمیکنند بلکه زبان به گله و شکایت باز میکنند که چرا چنین و چنان شد .

۴ – عاشق چالش هستند

همه ما از چالش ها گریزانیم اما افراد موفق عاشق چالشن چون در دل این چالش یک تجربه بزرگ نهفته است که شاید تا این زمان کسی آن را تجربه نکرده است .

۵ – پیدا کردن راه حل برای مشکلات

هر مشکلی را که به آنها بدهید راه حل آن را پیدا میکنند و حتی ممکن است برای آن پاداش نیز بگیرند . هر چه مشکل بزرگتر باشد اشتیاق آنها برای حل کردنش بیشتر میشود .

۶ – ثابت قدم بودن تا رسیدن به موفقیت

وقتی مسیر موفقیتی را شروع میکنند تا به آن نرسند هیچ توقفی نمی کنند و در راه رسیدن به آن هدف تلاش میکنند نه چا میزنند و نه خسته میشوند حتی اگر بارها شکست بخورند .

۷ – قدرت ریسک پذیری زیاد

خطر کردن و پذیرفتن خطر یک مولفه جدا کننده افراد موفق از مردم عادی است آنها در راهی که منجر به موفقیت میشود از هیچ چیز نمیترسند حتی اگر مجبور شوند جان و مال خود را در این راه صرف کنند .

۸ – غیر منطقی هستند !

بعضی وقت ها صراط مستقیم جواب نمیدهد زدن میانبر و انجام کارهای غیر منطقی ما را به موفقیت میرساند و البته این موضوعی است که مردم عادی آن را درک نمیکنند .

 

موفق و پیروز باشید

 

همچنین ببینید

۷ عامل ذهنی که فقیرترتان میکند !

۷ عامل ذهنی که فقیرترتان میکند !   ۱ – تنفر ار ثروتمندان      بیشتر …